Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53695

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • See on töö, mille käigus Te kontakteerute paljude firmajuhtidega
  • Kontaktivõtmise eesmärgiks on tutvustada meie toodet ja viia läbi vastastikku kasulik müügitehing
  • Te sõlmite ettevõtte juhtidega lepinguid ettevõtete kontaktandmete avaldamiseks telefoniraamatus

Ootused kandidaadile

  • See töö tuleb sul hästi välja kui oled avatud loomuga.
  • Samuti on kasuks kui suudad vastavalt olukordadele leida erinevaid lahendusi, ühesõnaga oled leidlik.
  • Ka korrektsus on vajalik, ja seda nii aususena inimeste vahelistes suhetes, käitumises kui-ka näiteks riietuses.
  • Me teostame aktiivset müüki, seega pead ka sina olema järjekindel ja töökas.
  • Kui sul nüüd neid nõudmisi lugedes tekkis küsimusi, et kas sinul on neid iseloomujooni piisavalt selle töö tegemiseks, siis me aitame sul jõuda selgusele.
Selleks helista meile või saada e-mail oma CV-ga. Me helistame ise tagasi.
Siis saame juba täpsemalt arutada, kuidas edasi toimida.

  • Kindlat põhipalka 4000-7000 EEK kuus + lisatasu müügisummalt
  • Tööaeg E-R 8.30-17.00, nädalavahetused vabad, puhkus juuli kuus
  • Võimalust mõjutada isiklikult oma teenistust - mida suurem on tööpanus, seda suurem on palk
  • Liikumisrohket tööd, mis tagab vaheldusrikkuse ja rutiinivabaduse.
  • Suhtlusrohket tööd, kus ükski kliendikontakt ei sarnane eelnevaga ja puudub rutiin

Tööpakkumise number
#53695