https://www.cvkeskus.ee/41219

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #41219

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • aktiivne reklaami ja info müük
  • mida see täpselt endas sisaldab, see selgub sulle kui helistad
  • me anname sulle täpse ülevaate võimalustest


Ootused kandidaadile

  • hindame sind sellisena nagu oled
  • ole julge ja avatud
  • ära anna järele
  • rakenda oma loovust


Ettevõte pakub

  • kindlat põhipalka 6000 - 7000 EEK kuus + tulemuspalk
  • põhikohaga töötaja töölepingut
  • tööd, mis seotud liikumisega


Tööpakkumise number
#41219
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Müügiesindaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!