Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 109004

Tööpakkumise number

109004

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda müügiesindajat, kelle tööülesanneteks oleks:
* mööbli projekti- ja hulgimüük
* kontaktide loomine klientidega
* müügipakkumiste tegemine
* tulemusliku müügiprotsessi täideviimine, mis algab kliendi leidmisest ja kestab kuni müüdud kauba garantiiaja lõpuni.

Nõudmised kandidaadile

* soov teha aktiivset müügitööd
* väga hea suhtlemisoskus
* hea eesti keele oskus
* isikliku sõiduauto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

* vajalikke ressursse suurepärase tulemuse saavutamiseks
* meeldivat töökeskonda
* rahuldavate müügitulemuste korral vähemalt kahekordset Eesti keskmist kuupalka
* võimalust iseseisvalt planeerida tööaega

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. mai 2007
Kuulutus sisestati:
18. mai 2007

Firma alustas oma tegevust aastal 2002. Pakume klientidele tuntud ja kvaliteetset mööblit nii Eestist kui ka välismaalt. Teeme mööbli ka eritellimusel. Sisustame peamiselt õppeasutusi ja kontoreid.