Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #21646

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügiesindaja ülesandeks on läbi aktiivse müügi heade kliendisuhete hoidmine ja arendamine oma piirkonna klientidega (jaekauplused).

Ootused kandidaadile

  • positiivne suhtumine
  • töökus
  • ausus
  • soovitav eelnev müügitöö kogemus
  • juhiloa ja isikliku auto olemasolu

Huvitavat tööd noores ja sõbralikus kollektiivis, konkurentsivõimelist palka, koolitust ja arenemisvõimalust.

Tööpakkumise number
#21646

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. mai 2003
Kuulutus sisestati:
16. mai 2003

1990.a. loodud müügi- ja jaotusfirma. Esindab järgmisi kaubamärke: Everest, Gutta, Laima, Spilva, Vegeta, Adriana, Danonki, Actimel, Finn Crisp, Persil, Perwoll, Silan, Bref, Luxus Moomin, Vuokkoset, Aquafresh, Fa, Palette, Taft, Schauma jt.

Vaata rohkem