Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #718146

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

    Tööülesanded:

  • aktiivne hoolduskoristuse ja haldusteenuste müük nii olemasolevatele kui ka uutele äriklientidele
  • müügipakkumiste koostamine
  • pikaajaliste kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine

Ootused kandidaadile

Oled oodatud meie tegusa meeskonnaga liituma, kui:

  • oled aktiivne ja tulemusele orienteeritud
  • Sul on varasem müügitöö kogemus ja valmisolek mõista klientide vajadusi
  • oled iseseisev ja algatusvõimeline
  • oled hea kuulaja ja läbirääkija
  • Sul on hea arvuti ja Office tarkvara kasutamise oskus
  • Sul on hea eesti, vene ja inglise keele oskus
  • omad B kategooria juhilube ja sõidukogemust
  • eeliseks on, kui esitad enda video CV

Ettevõte pakub

  • töölepingulist töösuhet
  • vaheldusrikast tööd meeldivas kollektiivis
  • põhipalka ning töötulemustest sõltuvat tasu alates 1500€ bruto.

Tööpakkumise number
#718146