Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #142518

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- IT toodete müük, pidev kliendivõrgu teenindamine;
- kliendisuhete arendamine ja hoidmine;
- läbirääkimiste pidamine;
- andmebaaside korrashoid ja täiendamine.

Ootused kandidaadile

- vähemalt 1-aastane töökogemus müügi/teeninduse, koduelektroonika ja/või tehnikatoodete vallas;
- kohuse- ja vastutustunne;
- aktiivsus ja algatusvõime;
- korrektsus ja täpsus;
- oskus analüüsida ja süstematiseerida informatsiooni;
- oskus oma tööd planeerida ja kiirelt probleeme lahendada;
- inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil;
- arvuti kasutamise oskus.

Kasuks tuleb:
- iseseisvus ja loominguline mõtlemine;
- suur pingetaluvus, püsivus ja järjekindlus;
- positiivne ellusuhtumine.

- kaasaegset töökeskkonda sõbralikus ja nooruslikus töökollektiivis;
- motiveerivat palga- ja boonussüsteemi;
- firmasiseseid koolitusi.

Tööpakkumise number
#142518

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
27. veebruar 2008

GNT Eesti AS on Eesti suurim arvuti- ja koduelektroonika kaupade importija ja hulgimüüja. Firma omanikeks on GNT Group Soomest ja ALSO Group Sveitsist. Rohkem infot meie kohta leiab aadressidelt www.gnt.ee, www.also.com . GNT Eesti koostööpartneriteks on üle 100 maailma tuntuimat IT kaupade tootjat ja klientideks ligi 600 IT ja koduelektroonika edasimüüjat üle Eesti.

Vaata rohkem