Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 95743

Tööpakkumise number

95743

Töö kirjeldus

- müügi ja kasumi suurendamine müügipiirkonnas
- uute kliendisuhete loomine ja arendamine erinevate kanalite kaudu kogu Eestis
- logistiliste lahenduste leidmine rahuldamaks kliendi vajadusi

Nõudmised kandidaadile

- varasem müügitöö kogemus
- arvuti kasutamise kogemus
- hea inglise keele oskus, vene keel tuleb kasuks
- ekspedeerimise või logistikavaldkonna tundmine on eeliseks

- huvitavat tööd nooruslikus ja rahvusvahelises kollektiivis
- kaasaegseid töövahendeid ja - tingimusi
- arenguvõimalust ja koolitust
- tulemustest sõltuvat atraktiivset tasu
- reisimisvõimalust

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
23. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
15. veebruar 2007

Global Cargolink Ltd on Cargomasters Gruppi kuuluv ekspedeerimisettevõte, kellel on esindused lisaks Balti riikides ja Soomes. Meie peamiseks tegevusalaks on merevedude ekspedeerimine, kuid pakume oma klientidele ka lennu-, maa- ning raudteetransporti vahendust. Meie 2006 aasta käive Eestis oli ligikaudu 50 miljonit krooni ning meie Ülemiste Ärikeskuses asuvas kontoris töötab hetkel 15 inimest.

Seoses viimase aja kiire kasvu ning agressiivsete arenguplaanidega otsime oma rahvusvahelisse meeskonda KLIENDIHALDUR/ MÜÜGIESINDAJAID.