Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 91570

Tööpakkumise number

91570

Töö kirjeldus

- Aktiivne teenuste tutvustamine ja müük läbi telefonisuhtluse ja kliendikülastuste
- Olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja arendamine
- Hinnapakkumiste koostamine ja saatmine
- Muud müügiga seonduvad tööülesanded

Nõudmised kandidaadile

- Väga hea eesti keele oskus
- Suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus inglise keeles, vene keele oskus tuleb kasuks
- Varasem müügitöö kogemus
- Kontoritöös kasutatavate arvutiprogrammide tundmine
- Valmisolek reisimiseks

Ettevõte pakub

- Huvitavat tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises firmas
- Arenguvõimalust ja koolitust
- Kaasaegseid töötingimusi uues kontoris
- Motiveerivat põhipalka ja tulemustasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2007

Cargolink on kiireltarenev ekspedeerimisettevõte, mille esindused asuvad Eestis, Lätis ja Leedus. Pakume laia valikut logistikateenuseid, olles spetsialiseerunud peamiselt merevedudele.