Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #25929

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Aktiivne müük telefonitsi ja kliendi juures sh. toodete soovitamine (milleks kasuks loovus ja nutikus)
  • Pakkumiste koostamine
  • Klientidebaasi laiendamine ehk uute klientide otsimine ning nende korrektne teenindamine
  • Toodete väljaotsimine (kataloogid, internet jm kanalid)

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt keskharidus
  • Aktiivse müügi alane töökogemus
  • Korrektne välimus
  • Väga hea eesti keele oskus
  • Hea väljendusoskus nii kõnes kui ka kirjas
  • Arvutikasutamise oskus (internet ja enamkasutatavad kontoritarkvara programmid)

Kasuks tuleb:
  • Võõrkeelte oskus (eriti inglise ja vene)
  • Võimalus kasutada isiklikku autot tööülesannete täitmiseks (kliendikülastused)
  • Mittesuitsetamine ja tervislikud eluviisid

Iseloomuomadustest eeldame:
  • Töökust, head tahet ja pealehakkamist
  • Õppimistahet ja võimet
  • Sõbralikkust ja heasoovlikkust
  • Üle keskmise stressitaluvust ja toimetulekut ebaõnnestumistega
  • Huumorimeelt
  • Loovust

Ettevõte pakub

  • Häid teenimisvõimalusi ehk tulemusele vastavat palka
  • Uusi kogemusi ja arenemisvõimalusi läbi selle
  • Kaasaegseid töövahendeid
  • Mobiiltelefoni- ning auto kompensatsiooni
  • Sõbralikku ja toetavat kollektiivi

Tööpakkumise number
#25929

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. jaanuar 2004
Kuulutus sisestati:
19. detsember 2003

GiftHouse on 2000. aastal asutatud esimene internetipõhine äri-ja reklaamkingitusi pakkuv ettevõte. Seoses jätkuvate ambitsioonidega ning olemasoleva potensiaaliga vajame oma meeskonda uusi asjalikke töötajaid.

Vaata rohkem