Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 24192

Tööpakkumise number

24192

Töö kirjeldus

Töö iseloomuks on aktiivne müügitöö ja kliendisuhete hoidmine ning arendamine.

Nõudmised kandidaadile

Meile sobiv kandidaat on väga hea suhtlemisoskusega, tulemustele orienteeritud, kohusetundlik ja lojaalne. Kandidaadil peab olema eelnev müügitöö kogemus ning meeskonnatöö valmidus. Vajalik isikliku auto olemasolu.

Pakume palju tööd noores, meeldivas kollektiivis; töötulemustest sõltuvat head teenimisvõimalust; enese arendamist ning firmasisest arenguvõimalust.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. oktoober 2003
Kuulutus sisestati:
26. september 2003

AS Gasell on nahkgalanterii jae- ja hulgimüügiga tegelev ettevõte. Oleme edukalt tegutsenud juba 10 aastat ja pakume ENRICO BENETTI, DANIEL RAY, BULAGGI, RODELLE, DELSEY, DOCKERS, TEXIER, DOPPLER tooteid.