https://www.cvkeskus.ee/34708

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 34708

Tööpakkumise number

34708

Töö kirjeldus

Müügiesindaja on tähtsaim lüli kliendi ja teenusepakkuja vahel. Müügiesindaja põhilisteks ülesanneteks on uute klientide leidmine ja olemasolevate kliendisuhete edasi arendamine. Igas tööpäevas on nii telefonimüüki potentsiaalsetele klientidele, kohtumisi uute ja olemasolevate klientidega, pakkumiste koostamist ning rõõmu oma töö tulemuslikkusest.


Nõudmised kandidaadile

Müügiesindajaks sobiv kandidaat on väga hea suhtlemis- ja veenmisoskusega, ei karda inimesi ega probleeme. Olulised iseloomustavad märksõnad on ka tahe kuulata ja vastata ning taluda suurt töökoormust, säilitades seejuures alati positiivsuse. Sobiv inimene on korrektne ja viisakas ning suudab töötada meeskonnas. Peale sobivate isikuomaduste on oluliseks plussiks ka interneti- ja reklaamilahenduste valdkonna tundmine. Müügiesindaja peab lisaks eesti keelele vabalt valdama nii kõnes kui kirjas ka inglise keelt, kasuks tuleb soome ja vene keele oskus. Paha ei tee ka isikliku liiklusvahendi olemasolu.


Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda ja kõiki tööalaseks eduks vajalikke vahendeid
Võimalust töötada sõbralikus ja kiirelt arenevas kollektiivis
Vajadusel täiendkoolitusi
Motiveerivat palgasüsteemi ja täiendavaid boonuseid


Lisainfo

Elulookirjeldused palume saata elektronpostiaadressil margus@ftm.ee, faksiga 6 976 660 või posti teel Laki 11B, 12915 Tallinn.

Täiendav informatsioon:

Büroojuht
Marlen Vaher
Tel. 6 976 666
E-mail: info@ftm.ee


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. oktoober 2004
Kuulutus sisestati:
10. september 2004

FIRMA NIMI PEIDETUD

FTM Grupi web/AD osakonna missiooniks on pakkuda ettevõtetele sõltumata tegevusvaldkonnast ja suurusest kvaliteetseid interneti- ja reklaamilahendusi ning aidata oma tegevusega kaasa klientide jätkusuutlikule arengule ja edule. Meie visiooniks on olla enim eelistatud ettevõte oma tegevusvaldkonnas.