Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #172495

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-FruitXpress-i teenuste ja toodete müük äriklientidele
-pakkumiste tegemine ning lepingute sõlmimine uute püsiklientidega
-tellimuste vastuvõtmine ja vormistamine
-uute kontaktide loomine
-uute ja olemasolevate klientidega suhlemine ja nõustamine
-kohtumised klientidega
-vajadusel ettevõtte juhi assisteerimine

Nõudmised kandidaadile

-eelnev müügitöö kogemus
-oskus teenindada kliente kõrgel tasemel
-hea organiseerimis võime
-valmidus aktiivseks ja avatuks müügitööks
-väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
-väga hea suhtlemis-ja väljendusoskus
-esinduslik välimus
-MS office kontoritarkvara tundmine (vähemalt kesktase)

Kasuks tuleb
-vene- ja inglise keele valdamine suhtlustasandil
-eelnevad koolitused müügi alal
-B-kategooria juhilubade olemasolu
-isikliku sõiduvahendi olemasolu (mitte kohustuslik,kuid võib vaja minna)

-head toodet ja teenust mida on rõõm potentsiaalsetele klientidele pakkuda
-konkurentsivõimelist põhi- ja tulemuspalka
-ettevõttesisest arengu- ja karjääri võimalust
-ettevõttesiseseid soodustusi
-antud ala koolitusi
-hea töö eest alati väärilist tasu
-kaasaegseid töötingimusi

Tööpakkumise number
#172495

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
19. jaanuar 2009

™FruitXpress on orienteeritud ärikliendi teenindamisele. Meie peamine teenus on regulaarne puuviljade tarnimine kontoritesse, samuti pakume puuvilju koosolekuteks ja üritusteks ning puuviljateemalisi reklaamkingitusi.

Vaata rohkem