Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67719

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

CNC-puidutöötlemisseadmete müük.
Müügiga kaasneb tehnoloogiliste lahenduste leidmine lähtuvalt klientide tootmisvajadustest .
Suhtlemine seadmete valmistajaga eesmärgiga täpsustada tehnilisi üksikasju.

Ootused kandidaadile

  • tehniline kõrgharidus
  • valmidus aktiivmüügiks
  • hea erialase inglise keele oskus
  • soovitavalt ka vene keele oskus

    Ettevõte pakub

  • tööd huvitavas valdkonnas
  • võimalust laiendada erialaseid oskuseid

  • Tööpakkumise number
    #67719

    Töö tüüp:
    täistööaeg
    Lisainfo:
    palgatöötaja
    Kuulutus aegub:
    22. mai 2006
    Kuulutus sisestati:
    18. mai 2006

    Forman OÜ tegevusalaks on puidulõiketerade valmistamine, müük ja hooldus ning puidutöötlemisseadmete müük .

    Vaata rohkem