Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #276456

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kliendisuhete loomine, arendamine ja haldamine ning suhtlemine klientidega
- müügieelarve täitmine ja kontroll
- tellimuste tegemine kauplustes ning riiulite korrashoid ja väljapanekute tagamine
- klientide kaubavarude ja ostude jälgimine; läbirääkimiste pidamine tellimuste, müügimahu ja sortimendi osas
- probleemide lahendamine kauplustes
- müügialase aruandluse koostamine ja esitamine
- Fazeri sortimendi (pagaritooted ja maiustused), hindade, tootmisvõimaluste ja tootearendusega kursisolek (sh uued tooted)
- toodete realiseerimistähtaja jälgimine
- järjepidev andmete kogumine - konkurentide tegevuse jälgimine ja analüüs ning tarbijate vajaduste väljaselgitamine

Ootused kandidaadile

- keskeriharidus kaubanduse või müügi valdkonnas
- 3 aastane müügitöö kogemus, soovitavalt kiiresti ringleva kauba (FMCG) müügi alal
- aus ja usaldusväärne, tulemustele orienteeritud, järjekindel, kohusetundlik, analüütilise mõtlemise, hea organiseerimisvõime, väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskusega
- otsustus- ja vastutusvõimeline
- väga hea eesti keele ja hea vene keele oskus

Ettevõte pakub

- tööd suures ja arenevas rahvusvahelises ettevõttes
- toetavat meeskonda
- motiveerivat töötasu
- ettevõttepoolseid soodustusi

Tööpakkumise number
#276456