Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199835

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Müügieesmärkide seadmine koostöös müügijuhiga
- Express Posti poolt pakutavate teenuste (reklaamteenused, kirjakanne, kullerteenus, andmebaaside haldus) aktiivne müük
- Müügipakkumiste tegemine potentsiaalsetele klientidele
- Müügist tulenev infovahetus ettevõtte sees
- Müügistatistika haldamine
- Müügiosakonna arendusprojektides osalemine
- Teenuste turundusega seotud tegevuste korraldamine

Nõudmised kandidaadile

Sobid meile, kui:
- Sul on kõrgharidus
- Sul on varasem edukas müügitöö kogemus
- suudad suhelda nii eesti, vene kui inglise keeles
- Sul on juhiload ning auto, mida saad kasutada töösõitudeks
- valdad vabalt MS Office arvutiprogramme
- oled ambitsioonikas, enesekindel, sõnaosav ja positiivne inimene

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle:
- korralikku põhipalka ja motiveerivat tulemustasuskeemi
- meeldivat töökeskkonda kaasaegses büroos
- abivalmis ja avatud suhtlemisega kolleege
- mitmeid soodustusi

Lisainfo

NB! Palume kandideerimisel lisaks elulookirjeldusele esitada motivatsioonikiri, mis sisaldab ka palgasoovi.

Tööpakkumise number
#199835

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. juuli 2010
Kuulutus sisestati:
15. juuni 2010

Express Post AS on alates 1997. aastast tegutsev Eesti Meedia ja Ekspress Grupi tütarettevõte, mis tegeleb ajakirjandusväljaannete tellimuste vastuvõtmise, andmebaaside halduse ja varahommikuse kojukandega.

Vaata rohkem