Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178259

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tooteportfellis olevate ja uute toodete aktiivne müük klientidele
Kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine.
Turuinfo kogumine ja analüüsimine.
Klientidelt tellimuste võtmine.

Ootused kandidaadile

-tööstus - ja toidukaupade turu tundmine
-väga hea eesti keele suuline - ja kirjalik oskus, inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
-hea planeerimisoskus
-hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
-iseseisvus ja otsustusjulgus
-aktiivsus ja ettevõtlikkus
-algatusvõime
-arvuti kasutamise oskus
-ausus ja usaldusväärsus
-autojuhilubade olemasolu
-eelnev müügitöö kogemus

Pakume Sulle huvitavat tööd ning karjääri ja arenguvõimalusi edukas rahvusvahelises ettevõttes dekreedis oleva töötaja asendajana .Häid töötingimusi,meeldivat ja toetavat meeskonda.

Lisainfo

Otsime oma meeskonda müügiesindajat. Tallinna piirkonda.

Tööpakkumise number
#178259