Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 390111

Tööpakkumise number

390111

Töö kirjeldus

-Kohtumine klientidega
-Klientide nõustamine,suhtlemine
-Klientidele pakkumiste koostamine
-Toodete tutvustamine klientidele
-Müügitööga seotud paberite vormistamine
-Teiste müügiesindajate ning kliendihalduritega suhtlemine
-Osalemine tööalastel koolitustel

Nõudmised kandidaadile

-Vähemalt keskharidus
-Julge ning enesekindel
-Hea uute teadmiste omandaja
-Aus ja usaldusväärne
-Soov arendada endas müügitöö oskust
-Eesmärkidele suunatud mõtlemine
-Särav ning abivalmis
-Väga hea suhtleja
-Auto ning B-kategooria juhilubade olemasolu

-Head esmast müügialast koolitust ning pidevat väljaõpet selle ala profesionaalide käe all.
-Kindlaid kohtumisi meie klientidega
-Oma valdkonna parimaid ning kvaliteetsemaid tooteid
-Karjäärivõimalust
-Head, motiveerivat töötasu millele lisandub müügiboonus
-Toredat ning rõõmsameelset kollektiivi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. august 2015
Kuulutus sisestati:
31. juuli 2015
Brutopalk:
Alates 1000 kuni 2500 EUR kuus

Erol OÜ on kiirelt arenev Eesti ettevõte. Tegeleme kvaliteetsete puhastusseadmete müügiga. Meie poolt turustatavad seadmed on Itaalias toodetud kvaliteetsed ning tunnustatud tooted, mis on kättesaadavad 50-s riigis üle maailma.
Meie ettevõtte üheks suurimaks eesmärgiks on pakkuda oma klientidele parimat lahendust oma kodu koristamiseks. Selle eesmärgi saavutamiseks pakume personaalset klienditeenindust ning selleks vajalike seadmeid.
Seoses ettevõtte laienemisega otsimegi enda kollektiivi uusi inimesi, kes suudaks aidata kaasa eesmärkideni jõudmisel.