Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60295

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

aktiivne müügitöö
komandeeringud Eesti piires

Ootused kandidaadile

See töö sobib Sulle, kui

  • valdad kõrgtasemel eesti keelt ja kesktasemel vene keelt
  • oled aktiivne ja julged suhelda
  • oled töökas ja sihikindel
  • oled valmis komandeeringuteks Eesti piires

See töö ei sobi Sulle, kui
  • Sa õpid päevases või õhtuses õppes, sest see töö eeldab sagedasi komandeeringuid Eesti piires

  • parimaid tingimusi ja karjäärivõimalusi Eesti suurimas infomeediaettevõttes (100% müügieesmärgi täitmisel töötasu 13.000 krooni,
  • mobiili- ja autokulude katmine;
  • 100% aastapanuse korral firma auto, mobiili- ja autokulude katmine)
  • jätkuvat koolitust

Lisainfo

  • Tööaeg täistööaeg E-R 8.00 - 17.00
  • Tööle asumise aeg 20.03.2006
  • tasuta müügikoolitus Tallinnas 08.03-17.03.2006

Tööpakkumise number
#60295