Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #212406

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Aktiivne müük telefoni teel. Olemasolevate klientide teenindamine, uute klientide leidmine ja nende vajaduste väljaselgitamine.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil.
Hea diktsioon, , konkreetsus, avatud suhtlemisviis, aktiivne ja positiivne ellusuhtumine, sihikindlus.

Koolitust ,suhtlemisrohket tööd, kaasaegset töökeskkonda. Tulemustele vastavat töötasu.

Lisainfo

Võimalik paindlik tööaeg . Pakume päevast ja õhtust vahetust. 9.00 -15.00 , teine vahetus 15.00-21.00

Tööpakkumise number
#212406

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
2. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
18. november 2010

Emanco Eesti OÜ on tegutsenud aastast 1999. Emanco eesmärk on saavutada otseside tarbijaga. Turustame tooteid otsemüügisüsteemi abil. Emanco pakub kvaliteetseid pesupulbreid ja puhastusaineid mõistliku raha eest.

Vaata rohkem