Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 212406

Tööpakkumise number

212406

Töö kirjeldus

Aktiivne müük telefoni teel. Olemasolevate klientide teenindamine, uute klientide leidmine ja nende vajaduste väljaselgitamine.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil.
Hea diktsioon, , konkreetsus, avatud suhtlemisviis, aktiivne ja positiivne ellusuhtumine, sihikindlus.

Koolitust ,suhtlemisrohket tööd, kaasaegset töökeskkonda. Tulemustele vastavat töötasu.

Lisainfo

Võimalik paindlik tööaeg . Pakume päevast ja õhtust vahetust. 9.00 -15.00 , teine vahetus 15.00-21.00

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
2. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
18. november 2010

Emanco Eesti OÜ on tegutsenud aastast 1999. Emanco eesmärk on saavutada otseside tarbijaga. Turustame tooteid otsemüügisüsteemi abil. Emanco pakub kvaliteetseid pesupulbreid ja puhastusaineid mõistliku raha eest.