Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #716350

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-Aktiivne uute klientide otsimine.

-Enda piirkonna müügi haldamine ja kliendisuhete hoidmine.

-Kõnedele ja kirjadele vastamine.

-Uute ja innovaatiliste toodete tutvustamine.

-Müügiga seotud aruandlus.

Ootused kandidaadile

-omad väga head suhtlemisoskust ja oskad töötada nii meeskonnas kui iseseisvalt;

-Sulle meeldib aktiivne müük ja oled tulemustele orienteeritud;

-oled usaldusväärne, veenev ja julge pealehakkamisega;

-omad B-kategooria juhiluba;

-Sul on vähemalt keskharidus;

-Sul on hea arvutikasutamise oskus;

-Sul on väga hea eesti ja vene keele oskus.

Kasuks tuleb:

-keelteoskus (inglise k; vene k);

-eelnev aktiivse müügitöö kogemus.

-Püsivat mitmekesist tööd rahvusvahelises ja kiiresti arenevas ettevõttes.

-Meeldivat ja toetavat töökollektiivi.

-vajalikke töövahendeid (sh ametiauto, arvuti, I-Pad, telefon).

-Ettevõttesiseseid arenguvõimalusi ja täiendkoolitusi.

-Sporditoetust.

-Tasuta kohv ja puuviljad.

-Kohapeal toimuvat väljaõpet.

-Stabiilset igakuist sissetulekut.

Tööpakkumise number
#716350

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. august 2021
Kuulutus sisestati:
13. juuli 2021

Berendsen on Euroopa juhtiv tekstiilirendi teenuse pakkuja. Meie esindused paiknevad 16 erinevas Euroopa riigis. Alates aastast 2008 tegutseb Berendsen ka Eesti turul. Meie põhitegevusalaks on professionaalsete vahetusvaipade rent ja hooldus.
Siin on Sinu võimalus Berendseniga liituda!

Vaata rohkem