Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 87614

Tööpakkumise number

87614

Töö kirjeldus

  • kliendisuhete loomine, arendamine ja hoidmine
  • pakutavate teenuste tutvustamine, hinnaläbirääkimiste pidamine, müügilepingute sõlmimine
  • reklaami- ja turundustegevuse planeerimine ning elluviimine
  • aruandluse koostamine ja müügitulemuste analüüs

Nõudmised kandidaadile

  • eelnev müügikogemus, soovitavalt turismialane
  • aktiivne ja positiivne ellusuhtumine
  • väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
  • eesti, inglise, vene ja soome keele oskus suhtlustasemel
  • ausus, lojaalsus, täpsus, vastutustunne, analüüsivõime

Ettevõte pakub

  • suhtlusrikast tööd stabiilses ettevõttes
  • meeldivat töökeskkonda ja sõbralikku kollektiivi
  • vastutust ja otsustamisvabadust
  • erinevaid ettevõtte poolt pakutavaid soodustusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
5. detsember 2006

Hotell Dzingel asub 6 km kaugusel kesklinnast, rohelises ja vaikses elamurajoonis. Pakume sobivat kohta majutuseks, toitlustuseks, konverentside ning pidulike vastuvõttude korraldamiseks. Lisateenustena pakume sauna, ilusalongi ja taastusravi teenuseid. Hotelli restoran "Grill 89" võimaldab korraga toitlustada 250 inimest. Nädalalõppudel toimuvad tantsuõhtud koos elava muusikaga. Restoran pakub erinevaid grupi- ja konverentsimenüüsid, äripäevadel päevabuffeed ja a´la carte menüüd.