Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 191378

Tööpakkumise number

191378

Töö kirjeldus

  • aktiivne müük ja pakutavate teenuste tutvustamine
  • müügilepingute ettevalmistamine ja vormistamine
  • kliendiga lepingulise suhte loomine, arendamine ja hoidmine

Nõudmised kandidaadile

  • eelnev müügitöö kogemus hotellinduses või HoReCa alal
  • hea eesti, inglise, vene ja soome keele oskus
  • algatusvõime, initsiatiivikus, loov mõtlemine
  • korrektsus suhtlemisel ning kliendisõbralk läbirääkimisoskus
  • aktiivne ja positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast, aktiivset ja liikuvat tööd
  • põhipalka ja tulemustest sõltuvat töötasu
  • erinevaid ettevõttesiseseid soodustusi
  • sõbralikku kollektiivi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. märts 2010
Kuulutus sisestati:
16. veebruar 2010

Hotell Dzingel asub 6 km kaugusel kesklinnast, rohelises ja vaikses elamurajoonis. Pakume sobivat kohta majutuseks, toitlustuseks, konverentside ning pidulike vastuvõttude korraldamiseks. Lisateenustena pakume sauna ja ilusalongi teenuseid. Hotelli restoran võimaldab korraga toitlustada 360 inimest. Nädalalõppudel toimuvad tantsuõhtud elava muusikaga. Restoran pakub a´la carte menüüd, erinevaid grupi- ja konverentsimenüüsid ning äripäevadel ka päevabuffeed.