Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 174051

Tööpakkumise number

174051

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi müügiesindajat, kes tegeleks aktiivse müügi, uute klientide otsimisega ning erinevate müügiedendusürituste korraldamisega.

Pakume palju erinevaid eneseteostusvõimalusi ning võimalust algatada projekte ning erinevaid kampaaniaid.

Märksõnadeks on:
aktiivne müük
klientide vajaduste väljaselgitamine
klientidega suhtlemine
koostööprojektide käivitamine
läbirääkimiste pidamine
müügikampaaniate organiseerimine
müügilepingute sõlmimine
müügitöö
müügiürituste korraldamine
tellimuste vormistamine ja edastamine
uute klientide leidmine
klientide sõbralik, viiskas ja kõrgetasemeline teenindamine
teenuste organiseerimine, müük ja korraldamine

Nõudmised kandidaadile

Otsime aktiivset ja teotahtelist inimest, kellele meeldib suhelda erinevate inimestega ning kelle jaoks eitav vastus ei riku päeva. Ideaalne kandidaat on kokku puutunud nii hotellitöö kui müügiga ning omab head ülevaadet turust ning konkurentidest.

Väärtustame algatusvõimet, tahet ja oskusi oma ideid ka ellu viia. Oluline on korrektsus, viisakus ning hea eneseväljendusoskus.

Kasuks tuleb isikliku auto olemasolu.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume kandidaadile:

Häid töötingimusi
Stabiilset põhipalka ning tulemuspalka vastavalt töö resultaadile
Sõbralikku kollektiivi
Vaheldusrikast ja huvitavat tööd

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. märts 2009
Kuulutus sisestati:
16. veebruar 2009
Brutopalk:
Alates 12000 kuni 25000 EEK kuus

Hotell Dzingel on 13 aastat tegelenud Tallinna hotelliturul. Selle ajaga oleme kasvanud üheks suurimaks hotelliks Tallinnas ning lisaks majutusele pakume ka konverentsikeskuse teenuseid.