Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #223292

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Teemanttööriistade müük Eestis ja võimalusel väljaspool eesti piire.
Aktiivne müügitöö klientide leidmiseks ja võitmiseks. Oma kliendibaas suureks plussiks.
Projektide ja kampaaniate läbiviimine.
Klientide nõustamine ja toodete esitlemine.
Müügieelne ettvalmistus ja müügi vormisatmine.
Klientide hoidmine.

Ootused kandidaadile

Omad müügikogemust ehitusmasinate, -sedmete, -tööriistade alal.
Oled aktiivne, võimeline iseseisvaks tööks, omad algatusvõimet ja töötahet.
Suhtled eesti- ja vene keeles.
Oskad kasutada arvutit (kasutame HansaWorld tarkvara)
Omad B-kategooria autojuhiluba

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd väikeses, sõbralikus kollektiivis.
Töötasu sõltuvalt tulemusest (põhipalk ja tulemuspalk)
Ametiautot.

Tööpakkumise number
#223292

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
25. märts 2011

Diamondtec OÜ on Eesti turul tegutsenud alates 1997 aastast. Aegade algusest peale on meie peamisteks tegevusaladeks teemanttööriistade valmistamine ja taastamine.
Meie peamisteks klientideks on teemantpuurimis-, saagimisfirmad, san-, ventfirmad, ehitusfirmad, tööriistarendid, kivitööstused, betoonitööstused, teedeehitajad jne.

Vaata rohkem