Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #168906

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Uute klientide otsimine.
* Kliendisuhete arendamine ja hoidmine.
* Klientide nõustamine ja konsulteerimine.
* Pakkumiste koostamine.
* Lepingute sõlmimine.

Ootused kandidaadile

* Aktiivsus ja initsiatiiv.
* Hea pingetaluvus.
* Organiseerimisvõime ja koostöövalmidus.
* Väga hea eneseväljendusoskus kõnes ja kirjas.
* Väga hea inglise ja eesti keele oskus.
* Väga hea arvutikasutamise oskus.
* Kõrgharidus või kõrgharidus omandamisel.
* Järjekindlus ja ambitsioonikus.
* Juhiload
*Varasem kogemus teenusemüügis

Ettevõte pakub

* Põhipalka ja tulemuspalka.
* Kaasaegseid töötingimusi ja -vahendeid.
* Vaheldusrikast ja liikuvat tööd, võimalust planeerida oma tööaega ise.
* Sõbralikku, professionaalset ja meeldivat töökeskkonda.
*Arenemisvõimalust.

Lisainfo

Kasuks tuleb:

* Teadmised müügitehnikast.
* Kontaktid ärimaastikul.
* Vene keele oskus.

Tööpakkumise number
#168906

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
24. november 2008
Kuulutus sisestati:
10. november 2008

CVO Recruitment Estonia OÜ on pikaajalise kogemusega CVO Grupist välja kasvanud, professionaalseid värbamisteenuseid pakkuv ettevõte. Meie edu aluseks on erinevatele valdkondadele spetsialiseeritud värbamine. Tegutseme 8 riigis üle Kesk- ja Ida-Euroopa 3 kaubamärki esindades – CVO Finance, CVO Technology, CVO Sales & Marketing Recruitment. Meie klientide seas on põhiliselt rahvusvahelised, oma tegevusalas tuntud ja kindlad ettevõtted.
Meie kliendiks on rahvusvaheline teenusemüügiga tegelev ettevõtte, kes otsib oma meeskonda müügiesindajat.

Vaata rohkem