Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63852

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügiesindaja peamisteks vastutusvaldkondadeks on uute kliendisuhete loomine ja olemasolevate haldamine, Eesti piires tööstuses tegelevate inimestega suhtlemine ning tutvumine vastavate tehnoloogiatega.

Ootused kandidaadile

- eelnevat müügitöö kogemust, soovitavalt tehnika valdkonnast
- soovitavalt majandusalane või tehniline haridus - head eesti ja vene keelt suhtlustasandil
- oskust tegutseda eesmärgipäraselt ning planeerida oma aega otstarbekalt
- head suhtlemisoskust ning ausust
- kasutad arvutit oma igapäevases töös
- omad B-kategooria juhiluba.

Ettevõte pakub

- konkurentsivõimelist palka
- iseseisva töö- ja ajaplaneerimise võimalust
- arenemise võimalust
- võimalust töötada tulemustele orienteeritud meeskonnas
- ametiautot.

Tööpakkumise number
#63852