Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177302

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaupade aktiivne müük edasimüüjatele, uute edasimüüjate otsimine
  • Müügimaterjalide (hinnakirjad, pakkumised, kataloogid jne) ette valmistamine
  • Edasimüüjate regulaarne külastamine, osalemine messidel, kliendiüritustel
  • Väljapanekute tegemine/korrastamine kauplustes
  • Kaupade tellimine hankijatelt
  • Vajadusel abistamine kaupade komplekteerimisel, inventeerimisel

Ootused kandidaadile

  • Tööriistade hulgimüük / 2 aastat / rahvusvaheline kogemus tuleb kasuks aga pole kohustuslik
  • Isikliku auto olemasolu – tingimata vajalik, töösõidud kompenseeritakse
  • Vajalik Exceli ja Wordi valdamine, kasuks tuleb kujundamisoskus
  • Analüüsivõime
  • Suhtlemisoskus
  • Probleemide lahendamise oskus
  • Väga hea eesti, vene,-inglise keele oskus suhtlustasandil
  • Kandideerimisel CV-le lisada motivatsioonikiri lühiülevaatega oma töödest, tegemistest
  • Valmisolek välislähetusteks

Ettevõte pakub

  • Väga toredat, noort ja ambitsioonikat meeskonda
  • Mobiiltelefoni, sülearvutit
  • Töötamiseks ilus, uus kontor
  • Väga head põhipalka + lisatasu müügitulemustest

Lisainfo

  • Kasuks tuleb tööriistade ja aiakaupade jaemüük
  • Palume pöörata tähelepanu kuulutuses esitletud profiilis kirjas olevatele nõudmistele

Tööpakkumise number
#177302