Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #125174

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • aktiivne müügitöö
  • uute klientide otsimine
  • kliendisuhete arendamine
  • kliendibaasi haldamine

Ootused kandidaadile

  • kesk-või keskeriharidus
  • eelnev müügitöö kogemus
  • väga hea eesti keele oskus, hea suuline ja kirjalik inglise ning vene keele oskus
  • hea arvutikasutusoskus

  • võimalust tegeleda rahvusvaheliselt tuntuimate tuunimisfirmade poolt tuunitud eksklusiivautodega
  • koolitust
  • kaasaegset töökeskkonda
  • motiveerivat tasustamise süsteemi

Tööpakkumise number
#125174

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
24. september 2007

Värbamiskeskuse kliendiks on TortugaCars OÜ. TortugaCars OÜ tegeleb tuunitud eksklusiivautode (Mercedes-Benz, Chrysler, BMW, Porsche) müügiga. Alates 2007. aastast on TortugaCars ametlik esindaja brändidele TechArt ja Hamann Baltikumis ning rahvusvaheliselt tuntuima tuunimisfirma Brabuse esindaja Eestis. Lisaks müügile tegeletakse ka autode tuunimise ja hooldamisega.

Vaata rohkem