Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 67148

Tööpakkumise number

67148

Töö kirjeldus

Klientide konsulteerimine
Tellimuste vastuvõtmine ja müügidokumentide vormistamine
Hinnapakkumiste ja müügikirjade koostamine
Ostutellimuste koostamine koostöös müügijuhiga
Firma müügi- ja üldkoosolekutel osalemine
Turunõudluse, konkureerivate toodete, hinnakujunduse jms. kohta andmete kogumine

Nõudmised kandidaadile

Eesti keele oskus (suuline ja kirjalik), vene keele oskus (suuline)
Arvutioskus lõppkasutaja tasemel (Word, Excel)
Hea suhtlemisoskus
Aktiivsus
Otsustus- ja algatusvõime
Kliendile orienteeritus

Kasuks tuleb
Isikliku auto olemasolu
Müügitöö kogemus
Ehitusmaterjalide ja nende kasutusalade tundmine
Töökogemus Hansa Raama, Office2 või Financials'i raamatupidamistarkvaraga

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume
energilist ja sõbralikku kollektiivi
sportlikke traditsioone
konkurentsivõimelist palka

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
12. mai 2006
Brutopalk:
Alates 10000 EEK kuus

Eesti suurim lamekatusematerjalide maaletooja, esindab tuntud kontserne ja kaubamärke - Tehnonikol, Eternit-ETEX Group, Isover-Saint-Gobain, IKO, Bauder. Gruppi kuuluvate ettevõtete käive 2005. aastal oli 236 mln EEK. Spetsialiseerunud katuse- ja hüdroisolatsioonimaterjalidele. Kauplus Katuse ABC.