Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55682

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses ettevõte tegevuste surendamisega pakkume konkursi alusel tööd müügiesindajale.

Müügiesindaja ülesanded oleks järgmised:

  • Suhtlemine kliendiga.
  • Aktiivne teenuste ja kaubade esitus ja müük.
  • Uute kliendide otsing.
  • Pakkumiste koostamine.
  • Klientide nõustamine ja abistamine

Ootused kandidaadile

  • Tehniline haridus.( soovitav )
  • Suhtlemisoskus.
  • Arvuti kasutamise oskus.
  • Oma auto kasutamisvõimalus.( algusel )
  • EESTI ja VENE keele oskus.
  • Vanus kuni 45 ( soovitav )

Ettevõte pakub

  • Häid töötingimusi.
  • Motiveerivat töötasu.
  • Mobiil side ja transport.
  • Koolitus kohale.

Lisainfo

Kandideerides lisada kaaskiri koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#55682

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. detsember 2005
Kuulutus sisestati:
28. november 2005

Firma Besel-Alarm on loodud 1998. aastal. Tänaseks on see arenenud spetsialiseeritud ettevõtteks, mis professionaalsel taselemel tegeleb kõikvõimalike turvasüsteemide, juurdepääsusüsteemide ja nõrkvoolusüsteemide projekteerimise, paigaldamise ja hooldamisega. Firma Besel-Alarm edukuse üheks olulisemaks põhjuseks on see, et pakume klientidele erinevaid lahendusi ning tegeleme ka ise süsteemide väljatöötamisega ning seeriatootmises olevate seadmete moderniseerimisega.

Vaata rohkem