Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 39764

Tööpakkumise number

39764

Töö kirjeldus

Seoses ettevõte tegevuste surendamisega pakkume konkursi alusel tööd müügiesindajale.

Müügiesindaja ülesanded oleks järgmised:
• Suhtlemine kliendiga.
• Aktiivne teenuste ja kaubade esitus ja müük.
• Uute kliendide otsing.
• Pakkumiste koostamine.
• Klientide nõustamine ja abistamine

Nõudmised kandidaadile

• Tehniline haridus.( soovitav )
• Suhtlemisoskus.
• Arvuti kasutamise oskus.
• Oma auto kasutamisvõimalus.( algusel )
• EESTI ja VENE keele oskus.
• Vanus kuni 45 ( soovitav )

Ettevõte pakub

• Häid töötingimusi.
• Motiveerivat töötasu.
• Mobiil side ja transport.
• Koolitus kohale.

Lisainfo

Kandideerides lisada kaaskiri koos palgasooviga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. veebruar 2005
Kuulutus sisestati:
18. jaanuar 2005

Firma Besel-Alarm on loodud 1998. aastal. Tänaseks on see arenenud spetsialiseeritud ettevõtteks, mis professionaalsel taselemel tegeleb kõikvõimalike turvasüsteemide, juurdepääsusüsteemide ja nõrkvoolusüsteemide projekteerimise, paigaldamise ja hooldamisega. Firma Besel-Alarm edukuse üheks olulisemaks põhjuseks on see, et pakume klientidele erinevaid lahendusi ning tegeleme ka ise süsteemide väljatöötamisega ning seeriatootmises olevate seadmete moderniseerimisega.