Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #725641

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Aktiivse müügitöö korraldamine ja teostamine, kliendisuhete loomine ja arendamine.

  • Koostööpartnerite/klientide regulaarne külastamine, ettevõtte toodete tutvustamine ja nõustamine.

  • Edasimüüjate väljapanekute jälgimine ja korrastamine, pretensioonide lahendamine.

  • Vastutamine müügitulemuste stabiilse kasvu ning kliendi- ja partnersuhete kõrge rahulolu eest.

  • Tihe koostöö tootearendusega, et anda sisendit uute toodete kohta vastavalt turu potentsiaalile.

  • Müügianalüüside tegemine.

Ootused kandidaadile

  • Varasem B2B müügikogemus.

  • Omad positiivset ellusuhtumist ja sinus on müügiinimese pisik.

  • Oskus luua usaldusel põhinevaid ärisuhteid

  • Väga hea eesti, inglise ja vene keele oskus, kasuks tuleb soome keele oskus.

  • Hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus.

  • Iseseisev tööstiil, algatusvõime, sihikindlus ja motiveeritus.

  • Täpsus ja korrektsus, kohusetundlikkus ning ausus.

  • Arvutikasutusoskus: elementaarne kontoritarkvara programmide kasutamine.

  • Valmidus viibida aegajalt töölähetustel naaberriikides.

  • Stabiilset töökohta 28 aastat edukalt tegutsenud Eesti ettevõttes.

  • Konkurentsivõimelist ja töötulemustele vastavat töötasu.

  • Professionaalset, sõbralikku ja toetavat meeskonda.

  • Vajalikke tingimusi ja tuge heade tulemuste saavutamiseks.

  • Erialaseid koolitusi.

  • Spordisoodustust.

  • Tööle asumise aeg niipea kui võimalik.

  • Töökuulutus aegub kui sobiv kandidaat on leitud.

  • Lisainfo telefonil 503 7190 või emailil jaanus(at)becky.ee.

Tööpakkumise number
#725641