Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58767

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on BCS Infra toodete ja teenuste aktiivne müük. Sinus hinnatakse initsiatiivi, soovi tegeleda müügitööga ja töötulemust.

Sa oled valmis uueks väljakutseks, aktiivselt looma ja arendama kliendisuhteid. Sind iseloomustab avatud suhtlemine ning hea läbirääkimiste oskus.

Ootused kandidaadile

Sul on huvi tehnika vastu ja mõningased teadmised infotehnoloogia vallas. Sa abistad arvutivõrkude spetsialiste müügialastes küsimustes.
Kasuks tuleb inglise ja vene keele oskus.

Pakume Sulle võimalust eneseteostuseks. erialaseks koolituseks.

Tööpakkumise number
#58767