Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #33839

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • bürootarvete müük
  • kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine
  • klientide nõustamine ja teenindamine salongis
  • kaupade ja kaupluse kujundamine, toodete väljapanek
  • klientuuri laiendamine
  • aktiivne müügitöö, kauba esitlemine ja tutvustamine
  • klientide külastused

Ootused kandidaadile

  • müügitöö kogemus
  • väga hea suhtlemisoskus
  • aktiivsus, positiivsus, korrektsus
  • iseseisvus
  • oskus planeerida oma aega
  • kõrge saavutusvajadus
  • eesti keele valdamine
  • arvutikasutamise oskus
  • isikliku sõiduauto kasutamisvõimalus

Ettevõte pakub

  • eneseteostusvõimalus
  • töötulemustele orienteeritud tasu

Lisainfo

Lisaks kandideerimisele CV-gam sooviksime ka avaldust koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#33839