Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 25794

Tööpakkumise number

25794

Töö kirjeldus

• internetireklaami aktiivne müük ja uute klientide leidmine;
• kliendile parimate lahenduste väljatöötamine koostöös tehnikaosakonnaga;
• pakkumiste koostamine;
• kliendisuhete hoidmine;
• lepingute koostamine ja allkirjastamine;
• internetireklaami puudutavad konsultatsioonid;
• aruandlus müügitulemuste kohta.

Nõudmised kandidaadile

Mõni aeg tagasi alustasid tööd aktiivse müügialal ja omad hetkel positiivseid tulemusi antud valdkonnas. Õnnestumiste taga peitub Sinu hea suhtlemisoskus, iseseisvus ja organiseerimisvõime. Sinu tugevuseks pidasid nii eelmine tööandja kui kliendid tulemuslikku ja usaldavat koostööd. Soov ennast täiendada reklaami alal ja teada saada rohkem internetireklaamist, iseloomustab Sind kui edukat reklaamimüügi inimest. Kaalume tõsiselt Sinu vestlusele kutsumist, kui valdad inglise keelt kõnes ja kirjas ning vene keelt suhtlustasandil. Samuti annab Sinu kandidatuurile kaalu juurde isikliku auto olemasolu. Sind tiivustab edukalt sooritatud müük ja sellest saadav preemia.

Anname Sulle võimaluse ennast tõestada tulemusliku müügiesindajana professionaalses meeskonnas ja pakume enda poolt selgeid tulevikku suunatud arenguperspektiive. Samuti töötulemuste saavutamiseks motiveerivat töötasu ja muid tööks vajalikke vahendeid.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. detsember 2003
Kuulutus sisestati:
12. detsember 2003

Delfi internetiportaali, kes kutsub kandideerima teotahtelisi ja aktiivseid inimesi. Teid ootab sõbralik ja koostöövalmis meeskond, kes hoiab just Sinu jaoks ühte töökohta soojas oma Pärnu maantee kontoris.