Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 23797

Tööpakkumise number

23797

Töö kirjeldus

• ostu korraldamine ja lepingute sõlmimine;
• kaupade tutvustamine ja läbirääkimiste pidamine;
• ostutellimuste vastuvõtmine ja edastamine lattu;
• järjepideva müügi toimumise jälgimine;
• väljapanekute korraldamine klientide juures;
• realiseerimistähtaegade jälgimine;
• müügiplaanide jälgimine ja aruandluse pidamine.

Nõudmised kandidaadile

• vähemalt kaks viimast aastat oled nautinud müügitööd;
• päeva teeb Sinu jaoks ilusaks edukalt sooritatud müük;
• arvuti on Sinu väga hea sõber tekstitöötluse ja tabeliarvutuse tasemel;
• valdad vabalt eesti keelt ja suhtled meeleldi vene rahvusest klientidega;
• oled täitsa ise sõitnud väikeautoga ja üks seisab ka sinu koduhoovis;
• iseseisvus on Sinu teine nimi, sest tead täpselt kuidas püstitatud eesmärke saavutada.

Anname Sulle võimaluse ennast tõestada tulemusliku müügiesindajana professionaalses meeskonnas ja pakume enda poolt tulevikku suunatud arenguperspektiive. Samuti professionaalsete töötulemuste saavutamiseks telefoni ja auto kompensatsiooni ning muid tööks vajalikke vahendeid.

Lisainfo

Sind ootab ees põhipalk ja võimalus teenida naudinguga sooritatud müügitulemustelt märkimisväärset preemiat.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. september 2003
Kuulutus sisestati:
9. september 2003

edukat toidukaupade impordi, marketingi ja hulgimüügifirmat, mis tegutseb 1994.aastast. Tooteportfell jaguneb jaekaubanduse- ja HoReCa toodeteks ning klientideks jaeketid, kauplused, tanklaketid, kioskid, toitlustusasutused jms üle Eesti. Tuntuimad kaubamärgid: Risso, Haribo, Ritter Sport, Guylian, Mauxion, Lorado, Alpro jm. Ettevõttes töötab 30 töötajat ja aastakäive on 80 miljonit krooni.