Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #22356

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

• müügitöö organiseerimine;
• aktiivne müük;
• osalemine tootearenduses;
• kodulehekülje haldamine;
• lepingute sõlmimine ja kliendisuhte hoidmine;
• klientide nõustamine toodete tehnilise poole pealt.

Ootused kandidaadile

• päeva teeb sinu jaoks ilusaks edukalt sooritatud müük;
• tunned huvi tehnika vastu ning oled müünud rohkem, kui kümme antud valdkonna toodet;
• arvuti on Sinu väga hea sõber tekstitöötluse ja tabeliarvutuse tasemel, oled tutvunud ka mõne raamatupidamisprogrammiga;
• omad kogemust kodulehekülje haldamisel, või vähemalt ei karda Sa uusi asju õppida;
• suhtled vabalt vene- ja soome keeles ning eelmisel töökohal suhtlesid inglise keeles kõnelevate tarnijatega;
• tunned ennast mugavalt auto roolis;
• naudid meeskonnas töötamist ja komandeeringud on Sinu jaoks töö meeldivaim osa!
• ei seisa käed puusas, kui laotöötajad vajavad abi transpordi töödes.

• katseajal palka 4500 krooni kuus, mis pärast katseaja möödumist kasvab märgatavalt;
• naudinguga teostatud müügi pealt lisatasu;
• kiitust väärivate töötulemuste saavutamiseks vahendeid;
• kolleege, kes toetavad nii nõuga kui jõuga;
• selgeid tulevikku suunatud arenguperspektiive;
• stabiilset tööd ja traditsiooniks muutunud igaaastaseid üritusi.

Tööpakkumise number
#22356