Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 22015

Tööpakkumise number

22015

Töö kirjeldus

• uute lepinguliste suhete loomine supermarketite ketiga;
• toodete väljapaneku pideva ülevaate teostamine;
• kliendisuhte hoidmine;
• kauba ettevalmistamine ja kliendini toimetamine;
• müügiplaani koostamine.

Nõudmised kandidaadile

• sa tunned eduka müügi võtteid;
• arvuti on Sinu väga hea sõber tekstitöötluse ja tabeliarvutuse tasemel;
• sa naudid Excelis müügitulemuste analüüsi koostamist;
• oled iseseisev, sest tead täpselt kuidas püstitatud eesmärke saavutada;
• konkurentide hea tundmine;
• maksimaalne panus firma ja enese müügi suurendamisel;
• eelmisel töökohal olid müügiesindaja;
• supermarketite kettide kaubandustöötajad on Sinule tuttavad;
• omad B-kategooria juhilube ja oled osav autojuht ning liikled isikliku autoga;
• väljendad ennast vabalt vene keeles ja inglise keeles oled osav nii kõnes kui kirjas.

Anname Sulle võimaluse tõestada ennast tulemusliku müügiesindajana ja pakume enda poolt võimalust areneda koos firmaga. Loomisel on müügijuhi ametikoht, mida tahaksime pakkuda oma professionaalsele müügiesindajale.
Pakume Sinule põhipalka 4000 krooni, millele lisandub % läbimüügist.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. juuni 2003
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2003

edukat 1997. aastast valmisriiete hulgimüügiga tegelevat ettevõtet, kes laiendab oma tegevust ja keskendub koostööle kaubahankijatega.