Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 160329

Tööpakkumise number

160329

Töö kirjeldus

Mööbli müük Venemaale. Pakume võimalust ennast teostada ja proovile panna rahvusvahelises äris. Võimalus omandada ainulaadne kogemus, luua endale sissetulek kogu eluks ja kindlustada end seeläbi materiaalselt. Töö ei sobi inimesele, kelle unistuseks on kindel põhipalk, kindlaks määratud tööaeg ja koht, kohvipausid ja lobisemine töökaaslastega, firma suvepäevad ja jõulupeod.

Nõudmised kandidaadile

• VÄGA SUUR tahtmine VÄGA PALJU RAHA teenida ja valmisolek selle nimel maksimaalselt pingutada
• Ettekujutus mööblist, müügitööst ja vene kultuuri eripäradest
• Hea suhtlemis- ja veenmisoskus
• Väga hea vene keele oskus
• Püsivus
• Iseseisva töötamise oskus
• Tahtmine ennast proovile panna ja arendada
• Arvuti ja interneti kasutamise võimalus

• Võimalust teenida piiramatus koguses raha vastavalt töö tulemuslikkusele
• Võimalust panna alus sissetulekuteks kogu eluks
• Koolitusi
• Igakülgset nõustamist ja abi tööülesannete koostamisel
• Võimalust kodus töötada
• Välislähetusi ja kohtumisi Venemaa edukate äriinimestega

Lisainfo

Töö asukohaks ei pruugi olla Tallinn. Selleks võib olla iga paik Eestimaal, kus on võimalik tööd teha, arvutit ja intenetti kasutada.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või hooajatöö
Kuulutus aegub:
18. august 2008
Kuulutus sisestati:
5. august 2008

Baltic Furnishing Group OÜ on mööbli ekspordiga tegelev ettevõte. Oleme orienteeritud Balti riikide mööbli müügile Venemaale.