https://www.cvkeskus.ee/58804

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58804

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • PVC ja alumiiniumprofiilidest akende ja uste aktiivne müük
  • kliendisuhete loomine ja hoidmine
  • hinnapakkumiste ja lepingute koostamine
  • müügitöö planeerimine


Ootused kandidaadile

  • eelnev tulemuslik müügitöö kogemus
  • hea arvutioskus
  • võime iseseisvalt oma tööd planeerida
  • hea suhtlemisoskus


Ettevõte pakub

Võimalust ise oma aega planeerida, palka vastavalt töö tulemustele.


Tööpakkumise number
#58804
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Müügiesindaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!