Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #155438

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine
  • klientidele sobivate lahenduste pakkumine
  • müügitellimuste vormistamine
  • lepingute sõlmimine ja aruandlus

Ootused kandidaadile

  • eesti ja inglise keele valdamine
  • vene keele valdamine suhtlustasandil
  • eelnev tulemuslik aktiivse müügitöö kogemus
  • haritus
  • korrektsus, kohusetundlikkus, positiivsus

Ettevõte pakub

  • silmapaistva töö eest võimalust lubada endale ihaldatut
  • eneseteostuse võimalust
  • mõnusat, seltsivat ja nooruslikku kollektiivi
  • kaasaegseid töötingimusi

Tööpakkumise number
#155438

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
13. juuni 2008

AS Kalev Meedia on AS Kalev meediaettevõte, mille tooted on uudisteportaal kalev.ee, telekanal Kalev Sport, ajakirjad: Ärielu, Sporditäht, Just!, Avenüü, Avenüü Professional, Jalka, Basket, Muumi ja Praktiline Arvutikasjutaja.

Vaata rohkem