Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #141454

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja arendamine Eestis
- uute klientide leidmine
- tootealase koolituse ja nõustamise korraldamine klientidele
- müügiläbirääkimiste ja -pakkumiste tegemine

Ootused kandidaadile

- eelnev müügialane kogemus tuleb kasuks
- vähemalt keskharidus
- hea eesti- ja vene keele oskus
- B-kategooria autojuhiloa omamine
- Arvutioskus (MS Office)
- Meeskonnatööoskus

- huvitavat tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes
- tootealast väljaõpet
- motiveerivat palgasüsteemi
- ametiautot

Tööpakkumise number
#141454

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. märts 2008
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2008

CVKeskus.ee klient

Ettevõtete grupp FORANS oli loodud 1998 aastal.

FORANS on kasvanud tänaseks päevaks üheks suuremaks meiditsiinitoodete tootjaks ja müüjaks Baltimaades.
FORANS ettevõtete gruppi kuuluv Forans Eesti AS omab tänasel päeval suurt ja olulist kohta turul meditsiinitoodete tootmises ja müügis.
Forans Eesti AS tootmine omab sertifikaate EN ISO 9001:2000, EN ISO 13488:2000 ja EC Certificate of Conformity, mis kinnitavad meie toodete kõrget kvaliteeti ja vasavust Euroopa standarditele.

AS Forans Eesti toodab kõrgekvaliteedilisi meditsiinitooteid kaubamärgi “Medrull” all. Kaubamärk “Medrull” on üks tuntumatest kaubamärkidest Eesti meditsiinitoodangu turul ja omab väga head reputatsiooni.
Forans firmade grupp varustab meditsiinitoodetega suuremaid haiglaid Eestis, Lätis ja Leedus, tagab laia kauba valiku ning pöörab erilist tähelepanu pakutava toodangu kvaliteedile.

Vaata rohkem