Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69900

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügiesindaja peamisteks tööülesanneteks on aktiivne kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine; klientide nõustamine, toodete tutvustamine, ideede pakkumine, hinnapakkkumiste koostamine.

Ootused kandidaadile

  • aktiivse müügitöö kogemus
  • väga hea suhtlemis- ja argumenteerimisoskus
  • oskus planeerida oma aega
  • iseseisvus ja enesekindlus
  • koostöövalmidus
  • väga hea eesti kõne- ja kirjakeele oskus
  • vene - ja inglise keele oskus suhtlemistasandil
  • autojuhiloa olemasolu

Ettevõte pakub

  • liikuva iseloomuga suhtlemisrohket tööd
  • palka vastavalt kokkuleppele
  • firmasisest koolitust
  • meeldivat kollektiivi ja häid töötingimusi
  • ametiautot

Lisainfo

Müügiesindajaid võetakse tööle seoses ettevõtte kiire arengu ja kasvuga.

Tööpakkumise number
#69900