Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127837

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Äripäeva toodete aktiivne tutvustamine ja müük telefoni teel

Ootused kandidaadile

Ootame:
* säravaid silmi
* õpihimu
*suhtlemisjulgust
*korrektsust ja iseseisvust
* pühendumust

* korrektsust asjade korraldamisel
* suhtlemisjulgust

Ettevõte pakub

* osalist tööaega 4- tundi päevas
* stabiilset tööd ja motiveerivat tasupaketti, võimalust teenida osalise tööajaga eesti keskmist palka
* põhjalikku väljaõpet ja oma ala ekspertide igakülgset toetust
* selgeid sihte ja väärtusi
* juhtiva meediaettevõtte võimalusi eneseteostuseks, arenguks ja väljakutseteks
* 30 kalendripäeva puhkust juulis ja talvisy lisapuhkust l
* võimalust soodsalt sportida ÄP spordiklubi ridades.

Tööpakkumise number
#127837