Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 80625

Tööpakkumise number

80625

Töö kirjeldus

Iseseisev töö, mille hulka kuuluvad:
-pidev suhtlemine klientidega
-kaupade ja teenuste tutvustamine
-müügilepingute sõlmimine
-müügitöö edendamine
-laoteenuse osutamine (kauba pakkimine ja kliendile toimetamine)
-komandeeringud Eestis ja Soomes

Nõudmised kandidaadile

Tööks on vajalik eesti, soome ja vene keele oskus kõnes ja kirjas, kasuks tuleb inglise keele oskus suhtlustasandil. Oluline on hea suhtlemisoskus ja -aktiivsus. Vajalik B-kat. juhiluba, kasuks tuleb ka isikliku sõiduauto olemasolu.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
-pikaajalisi töösuhteid
-konkurentsivõimelist töötasu
-suhtlemisrohket tööd
-mobiiltelefoni
-paindlikku töögraafikut

Lisainfo

Töökoht Tallinnas, meeldivas ja sõbralikus väikses kollektiivis.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. oktoober 2006
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2006

Arthuri Paat OÜ on Baltimaade suurim paaditarvikute ja International paadivärvide-ja hooldusvahendite hulgimüüja, kolmandat hooaega tegeleme ka paadiehitusega. Tallinnas on kollektiiv 9-liikmeline, Lähtel olevas tehases töötab 26 töötajat. Tallinnas meie juures asub ka Rosenquist Oy ladu, kellele osutame laoteenust. Rosenquist Oy esindab Soomes ja Baltimaades Saksa firmat Franz Miederhoff OHG, kelle toodete hulka kuuluvad tööstuskangastest nt. tentide ja paadikatete tegemiseks vajaminevad tarvikud. Rosenquist Oy on ka mitmesuguste tööstuskangaste ja Sunbrella marine-tekstiilide maaletooja.