Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #178967

Müügiesindaja

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eelturundus, müük -järelteenindus.

Nõudmised kandidaadile

Soovime tööle inimest, kes on usin ja korrektne. Ta peaks oskama teha näiteks hooldukoristusega seotud hinnapakkumisi ja olema igati kursis kõike seda valdkonda puudutavate asjaoludega. Ja oskama sama ala müügitööd.

Ettevõte pakub

Pakume heade tulemuste eest vääriliist tasu.

Tööpakkumise number
#178967

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. juuni 2009
Kuulutus sisestati:
1. juuni 2009

Hanza-haldus on 100% erakapitalil põhinev kinnisvara korrashoidu tagav firma.
Puhastusteenust oleme osutanud 3 aastat.Tegevusaastate jooksul on välja kujunenud kindlad ja usaldusväärsed koostööpartnerid ,millega oleme oma klientidele suutnud tagada rahulolu ja kindluse oma ruumide puhtuse üle.
Hanza-haldus-ele on tähtsad kõik kliendid. Teostame töid nii firmadele, korteriühistutele, korteriomanike ühisustele, kui ka eraisikutele. Meie tugevuseks on kvaliteet, kiirus , põhjalikkus, tähtaegadest kinnipidamine, ladus koostöö ning proffessionaalsed töötajad.

Meie tegevus on laienenud nüüdseks üle Eestiliseks.

Vaata rohkem