Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #433078

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tutvustame inimestele, kuidas parema hooldusega kodus aega, vaeva ja raha kokku hoida ning senisest veel paremat elukeskkonda nautida. Pakume välja lahendusi klientide probleemidele.

Ootused kandidaadile

Vajame abikäsi tublide, asjalike ja teotahteliste inimeste näol, kes soovivad aidata teisi ja selle kaudu ka iseennast.

Koduhooldusseadmete alal töötada soovijal peab olema isikliku sõiduauto kasutamise võimalus.

Ettevõte pakub

Esmast toote- ja müügikoolitust töö alustajale;
võimalust töötada rahvusvahelises meeskonnas;
igakülgset tuge igapäevases töös;
väga arvestatavat töötasu alates 20-tunnisest töönädalast;;
paindlikku tööaega;
eneseteostuse- ja karjäärivõimalust.

Lisainfo

Kandidaadil peaks olema võimalik töötada õhtuti, kella 19-22.

Tööpakkumise number
#433078

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 800 - 4500 €/kuus
Kuulutus aegub:
24. august 2016
Kuulutus sisestati:
26. juuli 2016

Osaühing Arianna üheks põhitegevuseks on ökoloogiliste koduhooldusseadmete ja -vahendite kasutamise propageerimine, vastavate konsultatsioonide läbiviimine ja seadmete ning vahendite müük.

Vaata rohkem