Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179390

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Impordi/expordi ettevõte otsib müügimeest erinevate toodete turustamiseks ja müügiks ehituse ja sõidukite valdkonnas. Klientideks on edasimüüjad, poed, ehitusettevõtted jt. Müügitöö kõrval tuleb ette ka teisi tööülesandeid nagu näiteks kaupade transport, laotöö, klientide ja kolleegide vastuvõtmine lennujaamas jms.

Ootused kandidaadile

Müügitöö kogemus
Väga hea inglise keele oskus
Rootsi keele oskus suhtlustasandil
Hea suhtlemisoskus
Auto olemasolu
Autojuhiload

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist palka
Huvitavat ja vaheldusrikast tööd

Lisainfo

Rootsi ja/või norra keele oskus on suureks eeliseks. Eelise annab ka teiste keelte oskus (vene, läti, leedu, poola, saksa) ning C-kategooria juhilubade olemasolu.

CV ja kaaskiri peavad kindlasti olema inglise, rootsi või norra keeles
(eesti ja vene keelsed cv-d ei lähe läbivaatamisele)
Võimaluse korral lisada foto
Lisada ka palgasoov

Lisainfo ja küsimused: joxsyouATlive.se
(inglise, rootsi või norra keeles)

Tööpakkumise number
#179390