2023-08-23 14:48:55

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Alates 1200 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda aktiivset B2B müügiesindajat, kes seisaks Bitdefenderi tuntuse ja hea maine eest Eesti turul nii edasimüüjate kui ka lõppklientide hulgas.

Soovid teha karjääri B2B müügi alal ning IT on sulle südamelähedane?
Altacomis on Sul hea võimalus oma seniseid kogemusi ja oskusi kasutades teha seda maailma populaarseima "Endpoint Protection" tootja - Bitdefenderi (www.bitdefender.com) maaletoojana.
Altacom on Bitdefenderi "Country Partner" staatuses Baltikums ja juba täna teeme koostööd Baltikumi juhtivate IT-firmadega nii Bitdefenderi
kui ka teiste meie poolt esindatavate tootjate osas.

Sind ootab ees professionaalne Altacomi tiim ning palju uusi huvitavaid kontakte meie olemasolevate ja uute partnerite näol!

Sinu igapäevaste peamiste tööülesannete hulka kuulub partnerlussuhete loomine ja arendamine edasimüüjatega.

Ootused kandidaadile

Sobid meie meeskonda, kui:
* oled hea suhtleja
* soovid teha müügitööd
* oled meeskonnamängija
* järgid soovitusi ja parimaid praktikaid
* oled motiveeritud
* oled tulemustele orienteeritud
* Sul on huvi IT valdkonna vastu

Kasuks tuleb, kui sul on:
* IT-alane haridus või töökogemus
* varasem B2B müügitöö kogemus

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
* vaheldusrikast tööd ja väljakutseid kiiresti arenevas IT-sektoris
* rahvusvahelist ja professionaalset meeskonda
* arengu- ja karjäärivõimalust
* konkurentsivõimelist tulemustest sõltuvat töötasu