Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #325451

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Olemasolevate klientide hoidmine, uute klientide otsimine
Müügitehingute ja müügilepingute ettevalmistamine
Toodete tutvustus potentsiaalsetele klientidele
Turu analüüs ja uute müügivõimaluste leidmine oma piirkonnas

Ootused kandidaadile

Kõrgharidus, soovitavalt tehniline
Vähemalt 2-aastane töökogemus autovaruosade või autoremondi valdkonnas
Eesti ja vene keele oskus heal tasemel
Hea arvuti kasutamise oskus
Väga hea suhtlemisoskus, vastutustunne, orienteeritud tulemusele

Ettevõte pakub

Stabiilset töötasu
Professionaalset kasvuvõimalust kaasaegses arenevas ettevõttes

Tööpakkumise number
#325451

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
13. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
13. november 2013

AD Baltic on autovaruosade hulgimüüjate grupp, mis tegutseb Leedus, Lätis, Eestis ja Valgevenes.

AD Baltic on kiiresti kasvavate ettevõtete grupp, üks turuliidritest ja ADI keti liige.

Vaata rohkem